Uudised

EA toob tagasi õudusmängu „Dead Space“, ent mitte moel, mil fännid tahaksid 

Toimetas Sten Kohlmann, 2. juuli 2021 11:56
Foto: Electronic Arts

Viimastel aegadel on hakanud levima jutud, et Electronic Arts kavatseb uuesti ellu äratada õudusmängude seeria „Dead Space“. Nüüd kirjutab aga VentureBeat, et sarja neljandast osast pole mõtet und näha.

Nimelt on EA alla kuuluv Motive stuudio parasjagu arendamas sarja taaskäivitust, mis laenaks ohtralt elemente esimesest osast. Väidetavalt on Motive kasutanud eeskujuks paari aasta tagust Capcomi õudukat „Resident Evil 2“.

„Dead Space'i“ sari on varjusurmas olnud alates 2013. aastast. EA on pikalt keskendunud rohkem mitmikmängudele ning viisidele, mil moel rohkem inimeste rahakotti survestada. Viimaste aastate suuremad edulood üksikmängude vallas („Star Wars Jedi: Fallen Order“) ning ka konkurendi Capcomi röögatu edu „Resident Evil“ seeriaga on olnud aga piisavad motivaatorid, et enda vanale frantsiisile taas võimalus anda.

Motive Studios varasemate tööde hulka kuuluvad 2020. aastal ilmunud märul „Star Wars: Squadrons“, lisaks on nad aidanud kaasa ka 2017. aasta tulistamismängu „Star Wars Battlefront II“ valmimisele. Varasemad „Dead Space“ mängud loonud Visceral Games sulges uksed aastal 2017.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee