Uudised

Just selline näeb välja oktoobrikuus ilmuv „Far Cry 6“, kus saab võidelda „Breaking Badi“ kurjamiga 

Toimetas Sten Kohlmann, 29. mai 2021 15:52

Giancarlo Esposito kehastab Yara saare kurja diktaatorit Antón Castillot

Foto: Ubisoft

Ubisofti avatud maailmaga tulistamismäng „Far Cry 6“ on lasknud end kaua oodata. Ametlikult mullu suvel välja kuulutatud teos pidi esialgu meieni jõudma käesoleva aasta veebruaris, ent lükati hiljem edasi. Nüüd, koos värskete mänguvideotega, avaldas Ubisoft uue ilmumiskuupäeva.

Kuigi üks Poola suunamudija suutis enda „Far Cry 6“ teemalise video päev varem avaldada, ei suutnud see siiski Ubisofti purjedest tuult näpata. 28. mail kogunes arvestatav hulk inimesi jälgima otseülekannet, mille vahendusel tutvustati esmakordselt teose mängitavust.

„Far Cry 6“ peaosas on Dani Rojas – Yara saare türanliku diktaatori hirmuvalitsuse vastane vabadusvõitleja. Kuigi reklaammaterjalides on Danit kujutatud naisena, saab lõppteoses peategelase sugu ja välimust ise vabalt valida. Kurikaela rollis on „Breaking Bad“ telesarjast tuttav Giancarlo Esposito.

Kaardil liiklemiseks on nii motoriseeritud vahendid kui ka ühe hobujõu abil liikuvad neljajalgsed (ehk hobused). Autosid saab ise kujundada, lisades neile relvi või muid abivahendeid.

Kaost ja möllu saab korraldada eelkõige tulirelvade abil. Dani arsenali kuuluvad nii patareisid kui konservikarpe tulistavad relvad. Üks arvukatest tulirelvadest saadab vastase poole teele aga CD-plaate ning kui mängija sõrme parasjagu päästikul ei hoia, kostub nende kõrvu muusika.

Lisaks tavapärasele relvastusele saab Dani kasutada ka erinevaid ranitsaid, mis töötavad kui leegi- või raketiheitja. Ka ulatavad abikäe erinevad taustajõud, näiteks võib mängija appi kutsuda pisikese ratastega taksikoera või t-särki kandva alligaatori.

„Far Cry 6“ ilmub 7. oktoobril PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One'i ja Google Stadia peal.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee