Varia

Travis Scott teab: viis PlayStation 5 mängu ning muusikapalad, mis nendega enim kokku sobivad 

Sten Kohlmann, 6. aprill 2021 11:31
Foto: Martin Ahven
PlayStation 5 on enamat kui pelk konsool. Minu kodus on sellest saanud lisaks ka sisustuselement, seda tänu oma stiilse (ning pisut eriskummalise) väljanägemise tõttu. Kuid mängumasina visuaalne külg pole ainus, mille abil Sony seadme lahedusfaktorit kergitab.

Nimelt lõi kompanii käed räppar Travis Scottiga, kellest on saanud PS5 brändisaadik. Koostöö käigus on sündinud nii mõndagi põnevat: hullumeelne unboxing video, PlayStationist inspireeritud rõivakollektsioon (ühe t-särgi pilte võite kohata antud artiklis) ning kasvõi Spotify playlist, mis peaks iga mänguri pea nõksuma panema.


Oleme nimekirjas leiduvatele muusikapaladele kõrva peale pannud, neid analüüsinud ning seejärel kokku viinud mängudega, millega need enim sobivad. Eks ikka selleks, et mänguelamusi rikastada!

„Demon's Souls“ + Travis Scott & HVME – „Goosebumps (Remix)“

Alustame klassikaga. Scotti enda „Goosebumps“ on juba eos suurepärane pala, ent koostöö Hispaania produtsendi HVME-ga annab loole mõnusalt tummise kõla. Õnneks ei pea pikalt mõtlema, milline PS5 mäng suudab igal korral ihule kananaha tekitada.

„Demon's Soulsi“ puhul on neid mõjutajaid lausa mitmeid. Fantastiline graafika, sünge olustik või võidujoovastus, mis saabub peale väljakutsuva bossi alistamist. I get those goosebumps every time ning seda ilma naljata!

Foto: Martin Ahven

Marvel's Spider-Man: Miles Morales“ + 21 Savage – ​„out for the night, pt. 2“

„Miles Morales“ ning räpp on juba eos toimiv sümbioos. Üks mängu kõrvalmissioonidest viib nimitegelase linna peale seiklema, et leida erinevaid põnevaid helisid, mille abil lõpetada enda isa ja onu poolt alustatud track. New Yorgi pilvelõhkujate vahel vihisedes kostub mängija kõrvu aga hiphopi biit. 

Kuigi 21 Savage'i lugu on lihtsakoeline ning selle sisuks õrnem sugupool, leidub sellest mõtteid, millega Ämblikmees (või lausa Ämblikmehed) aastate jooksul kokku on puutunud. Kasvõi refräänis kõlav (pealkiri) Out for the night – superkangelased on tihti ohverdanud enda isikliku elu, et tagada linnakodanike turvalisus. Seega, kui järgmine kord virtuaalses linnas patrullimas oled, pane just see lugu taustale mängima.

Foto: Martin Ahven

Call of Duty: Black Ops Cold War“ + Travis Scott feat. Young Thug & M.I.A. – „FRANCHISE“

Pole olemas ühtegi teist lugu, mis sobiks uue „Call of Duty'ga“ paremini kui „FRANCHISE“. Põhjuseid on rohkem kui üks! Nagu nimigi reedab, on frantsiisid „FRANCHISE'i“ nurgakivid. See on edev ja ülbe. Pisut nartsissistlik, ent samas õigustatult suurutsev. 

„Call of Duty“ on vaieldamatult üks suurimaid seeriaid mängumaastikul, kuid nemadki on oma tiitli ausal teel välja teeninud. Lisaks on biit bassine, mürtsuv ning kasutab sämplina püssipaugutamist. Tagatipuks on siin loos päris mitu head rida, mida kasutada, kui tahad mitmikmängus vastastele närvidele käia (Uh, you need more than Google just to find me; Uh, they gon' wipe you before you wipe me).

Foto: Martin Ahven

Astro's Playroom“ + DJ Khaled – „Celebrate“ ft. Travis Scott, Post Malone

Õnneks on kaasahaarava muusikaga tavaliselt lood nii, et sõnade kuulamine jääb tahaplaanile. Kõrv eristab ainult sõna celebration ning ausalt öeldes sellest ka piisab!

Foto: Martin Ahven

„Fortnite“ + THE SCOTTS, Travis Scott, Kid Cudi – „THE SCOTTS“

Okei, see valik on pisut sohitegemine, sest „THE SCOTTS“ oli üks lugudest, mis Travis Scotti mulluse „Fortnite'i“ mängusisese kontserdi raames kõlas. Samas on pala ja mängu tänu sellele raske lahutada. 

Muidugi, kui sa „Fortnite'i“ ei salli, siis ei lepita sind tõenäoliselt ka asjaolu, et kõnealune lugu mullu TikTokis äärmiselt populaarne oli...

Foto: Martin Ahven

Samal teemal

01.04.2021
„TEINE TASE“ | Kas uus „Monster Hunter“ suudab meid võluda?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee