Varia

Pane kuupäev kalendrisse kirja! Peagi ilmub „Disco Elysium: The Final Cut“ 

Toimetas Liisa Mugra, 17. märts 2021 19:37
Foto: ZA/UM
Eestis asutatud mängustuudio ZA/UM debüütteos „Disco Elysium“ osutus ülemaailmseks hitiks. Mäng noppis ohtralt auhindu, sealhulgas ka mitmeid Aasta Mängu tiitleid. Täiustatud versioon „Disco Elysium: The Final Cut“ jõuab meieni juba 30. märtsil.

Väljaandele Push Square antud intervjuus avaldas mängu loo disainer Justin Keenan, et ka vanemaid fänne ootab ees nii mõnigi üllatus.

 

Suurimaks lisaks on neli uut ja unikaalset poliitilist missiooni. Need on seotud mängus leiduvate poliitiliste ideoloogiatega. Keenani sõnul olid need osaliselt plaanis juba pikalt, ent ajaliste piirangute tõttu need originaalversiooni ei jõudnud. Kuigi kõnealused missioonid üleüldist narratiivi oluliselt ei mõjuta, annavad need võimaluse varem lahtiseks jäänud otsad siiski kokku tõmmata. Lisaks võivad need tutvustada uusi tegelasi, esemeid või lausa muuta mängu kasutajaliidest.

„Disco Elysium: The Final Cut“ ilmub esmalt PlayStation 5 ja 4 peal. Samuti on see tasuta uuendusena saadaval kõikide PC versiooni omanike jaoks. Hiljem jõuab teos ka Xboxidele ning Nintendo Switchile.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee