Uudised

„Diablo II: Resurrected“ arendaja: see ei ole uusversioon 

Toimetas Sten Kohlmann, 22. veebruar 2021 10:50
Foto: Activision Blizzard
On möödunud enam kui 20 aastat sellest hetkest, mil nägi ilmavalgust üks aegade armastatumaid arvutimänge, „Diablo II“. Tänavu tähistatakse seda sündmust nõnda, et paisatakse teos uuesti turule.

„Diablo II: Resurrected“ nime kandev kogumik on uuendatud versioon vanast klassikast, mis sisaldab baasmängu ja selle laiendust „Lord of Destruction“.

Sellega aga erinevused suures plaanis piirduvad. „See ei ole uusversioon,“ rääkis Blizzardi tegevprodutsent Rod Fergusson veebiväljaandele Polygon.

„Me ei tee seda ümber, me ei ehita seda ümber ega püüa panna seda välja nägema ja kõlama nagu „Diablo II“. See ongi „Diablo II“. Te saate mängida, nagu tegite seda 20 aastat tagasi“ sõnas Fergusson.

Arendajate väitel on üritatud elamust võimalikult autentsena hoida, mistõttu ei jõua teossesse ka tänapäeval iseenesestmõistetavana tunduvad mängumehaanikad. Teisi, pisemaid uuendusi on aga võimalik vastavalt soovile sisse-välja lülitada.

„Diablo II: Resurrected“ jõuab PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One'i ja Nintendo Switchi peale millalgi käesoleva aasta jooksul. Üsna peagi jõuab arvutile aga beetatest.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee