Uudised

Electronic Arts otsustab sel nädalal õnnetu „Anthemi“ saatuse üle 

Toimetas Sten Kohlmann, 9. veebruar 2021 12:38
Foto: Bioware / Electronic Arts
2019. aasta veebruaris ilmunud võrgupõhine märulirollikas „Anthem“ pidi olema arendaja Bioware'i järjekordne hitt. Reaalsus osutus aga risti vastupidiseks ning teos sai negatiivse vastukaja osaliseks nii kriitikute kui mängurite poolt.

Väljaandja Electronic Arts ning Bioware otsustasid toona siiski püssi mitte põõsasse visata. Plaan oli mängu põhjalikult muuta ning välja lasta suur uuendus, mis võidaks tagasi fännide südamed ja poolehoiu. Projekti nimeks sai „Anthem Next“ ning selle eesmärgiks tuua ebaõnnestunud mängu kastanid tulest välja, nagu seda olid enne teinud näiteks „No Man's Sky“ või „Final Fantasy XIV“.

Nimelt otsustab Electronic Arts sel nädalal mängu tuleviku üle ning selgub, kas projekt viiakse lõpule või tõmmatakse juhe lõplikult seinast. Arendajate sõnul koosneb mängu kallal töötav meeskond hetkel umbes 30 inimesest, uuenduste elluviimiseks oleks vaja aga kolm korda rohkem töötajaid.

Pole kindel, kas EA on valmis „Anthem Nexti“ peale nii palju ressursse kulutama. Electronic Arts endapoolseid kommentaare ei avaldanud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee