Varia

FÄNNID RAEVUS: „Assassin's Creed Valhalla“ mikromaksed muutuvad aina hullemaks 

Toimetas Sten Kohlmann, 8. veebruar 2021 14:53
Foto: Ubisoft
2020. aasta novembrikuus ilmunud Ubisofti seiklusmärul „Assassin's Creed Valhalla“ sai esialgu sooja vastuvõtu osaliseks. Fännide positiivne meelestatus hakkas lahtuma aga kuu aega hiljem, kui teosesse lisati vastuolulised mikromaksed.

Hiljuti postitati Redditisse teema, milles kurdetakse mikromaksete aina kasvava mõju üle. Nimelt leidub mängusiseses poes näiteks tervelt üheksa turviste komplekti, mis annavad kasutajale mängus konkreetse eelise. 

Tavakasutajad tunnevad, et neid on kõrvale jäetud. „Miks keegi sellest ei räägi,“ kirjutab üks nördinud mängur. „Vaid paar aastat tagasi oleksid inimesed põrgulärmi teinud, kui mõni kompanii oleks sellise jama korraldanud. See ei ole okei, eriti mängu puhul, mis maksab 60 dollarit.“

Kuigi ka seeria eelmised kaks osa sisaldasid teatuid mikromakseid, on just „Valhalla“ kõige karmima kriitika osaliseks saanud. Teost on võrreldud ka 2017. aasta seiklusmäruliga „Middle-earth: Shadow of War“, mille arendajad olid sunnitud mikromaksed hiljem mängust täielikult eemaldama.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee