Uudised

Veebruarikuu PlayStation Plus mängud taastavad usu Soome mängudesse 

Toimetas Sten Kohlmann, 28. jaanuar 2021 11:59
Foto: Remedy Entertainment
PS Plus on teenus, mis lubab kõikidel PlayStationi kasutajatel võrgus mängida. Lisaks sellele jagatakse aga igakuiselt ära ka paar mängu. Eesootava veebruarikuu teosed on aga eriti head!

Kõige pikema õlekõrre tõmbavad need õnnelikud inimesed, kel PlayStation 5 juba olemas. Esmalt jagatakse meile algselt koos konsooliga ilmuma pidanud „Destruction AllStars“. Varasema 80 € hinnasildi asemel saab selle aga läbi teenuse ilma lisatasuta alla laadida.


Lisaks sellele saame ligipääsu Soome mängustuudio Remedy Entertainmenti üle-eelmise aasta hitile „Control“, täpsemalt selle „Ultimate Edition“ eriversioonile.

Kõnealuse teose väljaandja 505 Games sattus mullu kriitikanoolte alla, kui kuulutas, et uuel põlvkonnal mängimiseks on vajalik justnimelt lisapakke sisaldav „Ultimate Edition“ olemasolu. Inimesed, kes olid lisapakid varem eradli ostnud, tasuta uuendust ei saanud.


Mullu detsembris teatas Remedy, et nende uusimat teost on müüdud enam kui 2 miljonit eksemplari. Sellega tehti silmad ette ka arendajate tuntuimale seeriale, milleks on „Max Payne“.

PS Plusi kolmandaks ning ühtlasi ka viimaseks veebruarikuiseks mänguks on värviline platvormikas „Concrete Genie“

Samal teemal

28.01.2021
„TEINE TASE“ | Miks on „Resident Evili“ fännid nii kuradi kiimased???

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee