Varia

Just need olid enim allalaetud PlayStationi mängud 2020. aastal 

Toimetas Sten Kohlmann, 15. jaanuar 2021 12:23
Foto: Treyarch / Activision
Kuigi 2021. aasta esimene kuu on jõudnud juba poole peale, ei ole veel lõpetatud mulluste kokkuvõtete tegemist. Nüüd on numbreid kokku löönud Sony, kes avaldab, millised olid eelmise aasta enim allalaetud mängud PlayStationi konsoolidel.

Mullu novembris ametlikult turule jõudnud PlayStation 5 populaarseimaks teoseks osutus tulistamismäng „Call of Duty: Black Ops Cold War“, mis napsas esikoha nii Euroopas kui Ameerikas & Kanadas. Ka järgmised kaks kohta olid mõlemas regioonis samad: teisel positsioonil „Marvel’s Spider-Man: Miles Morales“, kolmandal aga „Assassin’s Creed Valhalla“.

„Marvel’s Spider-Man: Miles Morales“ arvustuses aga tõdesime, et see „on ideaalne järg suurepärasele mängule, mis elimineerib esimese osa kitsaskohad ning jätab mängijat enamat tahtma.“


PlayStation 4 eurooplastest omanike seas osutus kõige menukamaks jalgpallimäng „FIFA 21“. Sellele järgnes sama seeria eelmine osa „FIFA 20“ ning kolmandale positsioonile kukkus igihaljas „GTA V“. Ameerikas & Kanadas moodustasid esikolmiku „Call of Duty: Black Ops Cold War“ ,„GTA V“ ning „Call of Duty: Modern Warfare“.

Populaarseimaks VR-mänguks osutus mõlemas regioonis lustlik rütmimäng „Beat Saber“. Tasuta mängude esikolmiku moodustasid aga nii Euroopas kui Ameerikas & Kanadas „Call of Duty: Warzone“, „Rocket League“  ja „Fortnite“.

Edetabeliga saab lähemalt tutvuda PlayStation Blog lehekülje vahendusel.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee