Uudised

SEIKLUS OOTAB! Bethesda õrritas uhiuue Indiana Jonesi mänguga 

Toimetas Sten Kohlmann, 13. jaanuar 2021 08:55
Foto: Kuvatõmmis
Tõenäoliselt pole Indiana Jonesi nimi ühegi filmifänni jaoks võõras. Seiklusjanuline arheoloog on üles astunud mitmes linateoses, kus ta võõrastes riikides iidseid aardeid otsib ning samal ajal natside ja muude kurjamitega kempleb.

Samuti on oma nahkkaabu ja piitsa poolest tuttav mees väisanud videomängumaailma. Kahjuks jääb tema viimane kokkupuude antud žanriga kümne aasta tagusesse aega, mil teda võis kohata Facebooki mängus „Indiana Jones Adventure World“. Konsoolidel võis teda viimati märgata 2009. aastal, kui ilmus „Lego Indiana Jones 2: The Adventure Continues“.

Tundub, et pikk põud ilma ühegi Indy mänguta saab peagi lõpu. Bethesda avaldas sotsiaalmeedias video, kus anti teada, et MachineGames („Wolfensteini“ seeria) on nende valvsa pilgu all arendamas justnimelt eelmainitud karakteril põhinevat teost.


Nii Bethesda kui MachineGames osteti mullu Microsofti poolt ära. Tehingu hinnaks oli 7,5 miljardit dollarit. Sellest tulenevalt on juba õhku paisatud teooriad, mille kohaselt võib Indiana Jonesi eesootav seiklus jõuda vaid PC ning Xboxide peale.

Vaid päev varem taaselustas Disney Lucasfilm Gamesi brändi, mille all valmib nii kõnealune Indiana Jonesi mäng kui ka tulevased „Star Warsi“ teosed.

Samal teemal

07.01.2021
„TEINE TASE“ | Just need on 300 parimat videomängu läbi aegade!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee