Varia

Kas Bethesda tõesti õrritas meid aastavahetusel uue infoga „The Elder Scrolls 6“ kohta? 

Toimetas Sten Kohlmann, 5. jaanuar 2021 12:11
Foto: Bethesda
Aastavahetus tuli ja läks. Me vaatasime kella, kuulasime presidendi kõnet, lõime korraks klaase kokku ning peale üürikest ilutulestikku läksime magama. Aga tänu sellele magasime maha ka Bethesda säutsu, mis näikse sisaldavat ohtralt saladusi.

Stuudio populaarse fantaasiarollikate „The Elder Scrolls“ seeria sotsiaalmeediakontole ilmus näiliselt süütu pildike sarja viienda osa „Skyrimi“ kaardist ning paarist küünlast koos traditsioonilise „head uut aastat“ sooviga.

Infonäljas olevad fännid aga asusid koheselt postitust analüüsima. Ehk peitub selle taga midagi enamat? Nii arvavadki mõned, et on suutnud Bethesda krüptilise sõnumi lahti muukida ning väidavad nüüd, et selles peitub näiteks vastused küsimustele, kus ja millal hakkab järgmine mäng aset leidma.

Samal teemal


Väidetakse, et küünlad vihjavad asjaolule, et sarja kuues osa viib meid Hammerfelli provintsi. Mündid aga annavad mõista, et mängu tegevus leiab ajaliselt aset pisut enne „Skyrimit“. Muidugi on ka võimalik, et tegemist on täiesti tavalise uusaastasooviga, mis ei sisalda mingisuguseid saladusi.

„The Elder Scrolls 6“ kuulutati välja 2019. aasta E3 mängumessil. Peale seda, kui Microsoft mullu Bethesda 7,5 miljardi eest ära ostis (tehing viiakse lõpule käesoleval aastal), on päevakorda kerkinud ka küsimus, kas sellest saab Microsofti platvormi eksklusiiv. Bethesda ninamees Todd Howard seda ette ei kujutaks.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee