Varia

Üks uus videomäng on niivõrd halb, et arendajad olid sunnitud avalikult vabandama 

Toimetas Sten Kohlmann, 16. november 2020 13:00
Foto: Playmagic / Microids
Aastal 2003 ilmavalgust näinud tulistamismängust „XIII“ on tänaseks saanud kultusklassik. Tõenäoliselt just seetõttu kuulutati mullu välja teose uusversioon, mis nüüdseks ka poelettidele jõudnud. 

Kahjuks polnud 10. novembril ilmunud „XIII“ üldse mitte see, mida fännid ootasid. Mäng sai ohtralt negatiivset tagasisidet. Samanimelisel koomiksil põhinev tulistamismäng omas ohtralt tehnoloogilisi vigu, samuti heideti sellele ette igavat visuaalselt stiili ja puuduseid mängitavuses. 

„Esmalt tahaksime siiralt vabandust paluda mängu tehniliste probleemide eest,“ kirjutatakse Microidsi kodulehel. „Praeguses seisukorras ei vasta „XIII“ meie kvaliteedistandarditele ja me mõistame täielikult mängijate pettumust. Pandeemia on mõjutanud mängu arendamist mitmel tasandil. Meeskondade kodus töötamine on lisanud ootamatuid viivitusi arenguplaanis ja kvaliteedi tagamise protsessis.“

Samuti lubatakse, et hetkel tehakse tööd paranduste kallal, mis peaksid teosesse jõudma esimesel võimalusel. Lisaks lubatakse, et tulevikus jõuab mängu rohkelt tasuta lisasid, nagu uued relvad, tasemed ja muud säärast.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee