Varia

KASULIK! Vähemalt seda teeb Ubisoft konsooligeneratsiooni vahetusega õigesti 

Toimetas Sten Kohlmann, 13. november 2020 15:21
Foto: Ubisoft
Ajalugu on näidanud, et uute konsoolide tulekuga kaasneb ka parajas koguses segadust. Selle peamiseks põhjustajaks on mängud, mis ilmuvad nii uutele kui ka vanadele mängumasinatele. 

Kui varasemalt tuli hästi hoolikalt jälgida, et sa ostaksid endale õige versiooni, siis nüüd vilistab Ubisoft sellele kõigele ja teeb meie elu võimalikult lihtsaks. Nimelt on võimalik enda mängusalvestusi võimalik ühelt põlvkonnalt teisele üle kanda ja seda ja brändide vaheliselt.

Hiljuti kuulutas Prantsuse mängukompanii, et kavatseb kokku liita enda Uplay ja Ubisoft Club teenused ning tulemusele nimeks anda Ubisoft Connect. Too uus teenus sisaldaks kõiki eelnevate platvormide hüvesid, tuues endaga kaasa ka ristvõrgus mängimise ja salvestamise võimalused. Just seda Ubisofti esimesed uue generatsiooni mängud ära kasutavadki.

Samal teemal


Tänu sellele on täiesti reaalne situatsioon, et alustad „Assassin’s Creed Valhalla“ või „Watch Dogs Legioni“ mängimist PlayStation 4 peal, ostad Xbox Series X (ja mängu) ning jätkad sealt, kus pooleli jäid.

Siiski pole antud süsteem ideaalne. Kui oled vanemale põlvkonnale ostnud lisapakke, siis need PlayStationilt Xboxile või vastupidi kaasa ei tule. Küll aga pole sellist muret, kui vahetad PS4 versiooni PS5 oma vastu. Piirangutest kirjutatakse lähemalt Ubisofti blogis.

Kas peaksid uuele generatsioonile sõrme andma? Loe meie PlayStation 5 arvustust ja saad teada!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee