Varia

PlayStation 4 luigelaul „Ghost of Tsushima“ saadab vana generatsiooni puhkama võimsa rekordiga 

Toimetas Sten Kohlmann, 13. november 2020 10:54
Foto: Sucker Punch / PlayStation
Tänavu juulikuus ilmus viimane suurejooneline PlayStation 4 eksklusiivmäng „Ghost of Tsushima“. Tegemist oli avatud maailmaga seiklusmäruliga, milles mängija kehastus samuraiks Jin Sakaiks. 

Tundub, et fännidele teos ääretult meeldis ning see kajastub ka müüginumbrites. PlayStation Worldwide Studios pealik Hermen Hulst jagas enda Twitteri kontol uudist, milles selgus, et teos on purustanud konsooligeneratsiooni lõpus rekordi.

Nimelt on „Ghost of Tsushima“ kõige kiiremini müüdud originaalne PS4 eksklusiivmäng, ületades 5 miljoni müüdud eksemplari piiri. 

Õhtuleht Esport arvustuses kirjutasime: „„Ghost of Tsushima“ on hea mäng, aga... see pole suurepärane. Teos suudab igas kategoorias (graafika, mängitavus, lugu jm) eeskujulikud hinded noppida, ent maksimumpunktideni ei küündita kordagi. Oleks mäng ilmunud kasvõi pool kümnendit varem, oleks tegemist meistriteosega.“

Samuti vestlesime Tarmo Jüristoga, kes rääkis, mil moel on „Ghost of Tsushima“ tegevus seotud päris maailma ajalooga ning kui tõsiselt teoses leitavat mõõgavõitlust võtta saab.

„Ghost of Tsushima“ on mängitav ka PlayStation 5 peal. Uue platvormiga kaasnevad visuaalsed uuendused, kiiremad laadimisajad ja parem kaadrisagedus.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee