Uudised

KERGELT TEENITUD MILJARD: 2020 on „Pokemon Go“ jaoks äärmiselt edukas olnud 

Toimetas Sten Kohlmann, 4. november 2020 16:10
Foto: Pixabay.com
Me kõik mäletame seda 2016. aasta suve, kus tänavad olid täidetud inimestega, kes nina nutitelefonis ringi käisid. Värskelt oli ilmunud liitreaalsust ära kasutav mobiilimäng „Pokemon Go“, mis koheselt äärmiselt populaarseks muutus.

Esmane huvi vaibus mõne aja pärast, ent kuuldused teose hääbumisest ei pea vett. Nimelt avaldas Sensor Tower värsket infot, mille kohaselt on rakenduse kasutajad tänavu mikromaksetele kulutanud juba rohkem kui miljard dollarit. 

See tähendab, et mängu jaoks on rahaliselt tegemist seni kõige edukama aastaga ning see pole veel läbi. Alates ilmumisest on teenitud 4,2 miljardit dollarit, ent mitte ühelgi varasemal aastal pole suudetud ületada miljardi piiri.

Võiks arvata, et pandeemia viskas teosele kaikaid kodaratesse. Näeb ju mäng ette õues ringi jalutamist ja virtuaalsete loomakeste püüdmist. Õnneks muutis arendaja Niantic karantiini ajal mängitavust ning kaotas ära mitmed liikumisnõuded.

Samal teemal

02.11.2020
ÕL VIDEO | MUUSIKUTE VUTILAHING: Miljardid ja Daniel Levi Band teevad selgeks, kummas bändis on paremad „FIFA 21“ mängijad
29.10.2020
„TEINE TASE“ | Hüvasti „Watch Dogs: Legion“, oli tore sind tunda!