Uudised

LAHKUTAKSE UPPUVALT LAEVALT? Xbox Series X-i kõige olulisem mäng on parajas jamas 

Toimetas Sten Kohlmann, 29. oktoober 2020 11:39
Foto: 343 Industries / Microsoft
Vaid loetud nädalate pärast jõuab ülemaailmselt poelettidele Microsofti järgmise põlvkonna mängumasin Xbox Series X. Seadme karbil ilutseb aga karakter, kelle uut teost konsoolil esialgu mängida ei saa.

Tegelaseks on Master Chief ning mänguks „Halo Infinite“. Probleemiks on asjaolu, et projekt on pidevalt juhtidest ilma jäänud. Mullu augusti lahkus loovjuht Tim Longo, oktoobris juhtiv produtsent Mary Olson.

Samal teemal

Nüüd raporteerib Bloomberg, et kõrvale on astunud seni viimane projektijuht Chris Lee. Mees jääb siiski Microsofti töötajaks, kuigi mängu loomisega enam kokku ei puutu.

Tegemist on järjekordse tõkkega niigi vaevaliselt edenevas arendusportsessis. „Halo Infinite“ pidi algselt ilmuma koos uute Xboxidega, ent juulikuus ilmunud mänguvideo sai negatiivse vastukaja osaliseks ning stuudio otsustas teose järgmisesse aastasse edasi lükata.

Hiljem levisid ka kuulujutud, mille kohaselt võiks ilmumine lükkuda lausa 2022. aastasse. Kuigi asjaosalised lükkasid nood jutud ümber, ei tekita kõnealune uudis just palju lootust. Eriti siis, kui võtame arvesse, et teisedki stuudiod hiljuti  oma sõnu sööma on pidanud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee