Uudised

Ubisoft paljastab, kuidas PlayStation 5 ja uued Xboxid nende mängud paremaks teevad 

Toimetas Sten Kohlmann, 27. oktoober 2020 15:33
Foto: Ubisoft
Mõnda aega tagasi esitati ühele Ubisofti produtsendile Redditis küsimusi. Üheks selliseks oli päring, milles sooviti teada, kuidas hakkab uutel konsoolidel jooksma avatud maailmaga märulimäng „Watch Dogs Legion“. Nüüd on avaldatud infot ka stuudio ülejäänud loomingu kohta.

Ubisoft paljastas, kuidas saavad erinevate eesootavate ja juba ilmunud Ubisofti teostega hakkama PlayStation 5, Xbox Series X ning selle nõrgem väikevend Xbox Series S (viimane neist 4K resolutsiooni ei paku).

  • Juba varasemalt on teada, et PS5 ja Xbox Series X-i peal jookseb „Watch Dogs Legion“ 4K resolutsioonil, koos kiirtejälitus tehnoloogiaga 30 kaadrit sekundis. Lisaks on laadimisajad kiiremad kui praeguse põlvkonna masinatel. PS5 peal on lisana veel DualSense puldi haptiline tagasiside ning Tempest 3D audio.
  • „Assassin's Creed Valhalla“ jookseb PS5 ja XSX peal 4K resolutsioonil 60 kaadrit sekundis. Pakutakse kiiremaid laadimisaegasid, PS5 peal lisaks Tempest 3D audio.
  • „Immortals Fenyx Rising“ jookseb PS5 ja XSX peal 4K resolutsioonil 60 kaadrit sekundis. Kõigil platvormidel kiiremad laadimisajad ja HDR. Xboxidel Dolby Atmos helisüsteemi tugi, PS5 peal Tempest 3D audio ning DualSense puldi haptiline tagasiside.
  • „Far Cry 6“ jookseb PS5 ja XSX peal 4K resolutsioonil 60 kaadrit sekundis.
  • „Riders Republic“ jookseb PS5 ja XSX peal 4K resolutsioonil 60 kaadrit sekundis. Kõigil platvormidel kiiremad laadimisajad ja HDR. 
  • „Rainbow Six Siege“ jookseb kõikidel uutel konsoolidel 4K resolutsioonil 120 kaadrit sekundis.
  • „For Honor“ jookseb PS5 ja Xbox Series X peal 4K resolutsioonil 60 kaadrit sekundis. Xbox Series S peal jookseb mäng 1080p resolutsioonil 60 kaadrit sekundis.

Kas ka sina sattusid artiklit lugedes segadusse, et mis mäng on „Riders Republic“? Sa pole ainuke! Lisame siia lõppu meenutuseks teose esimese treileri:

Samal teemal

22.10.2020
„TEINE TASE“ | Sony, miks ajate PlayStation 5 nii keeruliseks, kui saaks ka lihtsamalt?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee