Uudised

TUME TULEVIK? Facebook saeb oksa, millel istub virtuaalreaalsuse pioneer Oculus 

Toimetas Sten Kohlmann, 26. oktoober 2020 14:36
Foto: Pixabay.com
Sotsiaalmeediakompanii Facebook ostis 2014. aastal 2,3 miljardi eest ära virtuaalreaalsusseadmeid tootva Oculuse. Toona ei osanud keegi aimata, et tulevikus on kompanii VR-seadme kasutamisele pandud jaburad nõuded.

Juba varasemalt oleme kirjutanud, kuidas Facebook kavatseb ära kaotada seniste kasutajate Oculus kontod. Selle asemel on seadme kasutamiseks vaja omada Facebooki kontot.

Hiljem kommenteeris Facebooki liit- ja virtuaalreaalsuse osakonna asepresident Andrew Bosworth, et kasutajad peaksid enne seadme ostmist tegema kindlaks, et nende Facebooki konto on heas seisus. Sellega anti mõista, et problemaatilisematel kasutajatel võib seadme kasutamisega probleeme tekkida.

Nüüd on aga välja öeldud, et kui mõni Oculuse seadmete kasutajatest soovib tulevikus enda Facebooki konto sulgeda, peab ta ka hüvasti jätma kõikide oma seniste ostudega, vahendab UploadVR


Vanematel Oculuse seadmete kasutajatel on aega kuni 2023. aastani, et enda Oculuse ja Facebooki kontod ühendada. Uute Oculus Quest 2 puhul on aga Facebooki kasutamine juba kohustuslik. 

Samal teemal

22.10.2020
„TEINE TASE“ | Sony, miks ajate PlayStation 5 nii keeruliseks, kui saaks ka lihtsamalt?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee