Varia

VEEL ÜKS MURE: märulimängu „Marvel's Avengers“ kaane sisse löödi järjekordne suur nael  

Toimetas Sten Kohlmann, 16. oktoober 2020 19:20
Foto: Crystal Dynamics / Square Enix
Tänavu sügise hakul ilmunud kolmanda isiku vaates märulimängu „Marvel's Avengers“ ebaõnnesaaga jätkub. Vaid hiljuti kirjutasime, kuidas teose arvutiversiooni mängijatenumbrid drastiliselt kahanevad. Nüüd ollakse vastamisi uue probleemiga.

Nimelt andsid arendaja Crystal Dynamics ja väljaandja Square Enix teada, et teose PlayStation 5 ja Xbox Series X/S versioonide ilmumine lükkub edasi 2021. aastasse.

See viskab kaika kodaratesse nende mänguomanike plaanidele, kes lootsid enda praeguse konsooli pööningule puhkama viia ja uue generatsiooni masinal superkangelaste seiklustega jätkata. Ka uued huvilised peavad leppima vaid PS4 ja Xbox One'i versioonidega.

Samal teemal

PC-omanike jaoks selles osakonnas midagi ei muutu. Peale mängijate arvu, muidugi.

Siiski jõudis edasilükkamiste laine ka nendeni. Lisaks järgmise generatsiooni versioonidele, lükkus edasi ka mõningase lisasisu, s.h. mõne uue tegelase saabumine. Vabanduseks pakuvad arendajad kõikidele kasutajatele mängusisest valuutat ja muid ressursse.

Varasemalt on teos rinda pidanud pistma arvukate tehniliste probleemidega. Samuti on paljud kritiseerinud üheülbalist sisu.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee