Varia

SAHINAD: lekkis „GTA 6“ massiivne kaart, ent kui tõsiselt me seda võtma peaksime? 

Toimetas Sten Kohlmann, 14. oktoober 2020 12:18
Foto: Rockstar Games
Rockstar Gamesi avatud maailmaga märulimängude seeria „GTA“ on alati Maarjamaal au sees olnud. Pole seega ime, et sarja järgmist osa oodatakse äärmiselt innukalt.

Taaskord on põhjust „GTA 6“ teemadel rääkida, kuna internetis ringleb teose väidetav kaart. Tegelikult on kõnealune kaart juba teisel ringil (esmakordselt lekkis see 2018. aastal), ent sel korral omab kujutis rohkem detaile.

Kuulujuttude kohaselt leiab mängu tegevus aset Miamist inspireeritud Vice Citys, mis on olnud juba kahe eelneva „GTA“ („Vice City“ ja „Vice City Stories“) asukohaks. Sel korral on aga avastatav keskkond suurem ning mitmekülgsem.

Üleval kaardi vanem versioon, all uuem ning täiustatum. Foto: Anonüümsed lekitajad

Samas tasub meenutada, et ka „Red Dead Redemption 2“ kaart lekkis tükk aega enne teose ilmumist. Kui alguses arvati, et tegemist on kellegi naljamehe pettusega, siis tegelikkuses osutus lekkinud kaart hiljem tõeseks.

Kuigi teoreetiliselt on võimalik, et Rockstar Games lähitulevikus infosulule lõpu teeb ja „GTA 6“ ametlikult välja kuulutab, on see siiski vähetõenäoline. On ju „GTA V“ niivõrd edukas, et see lastakse välja ka uue põlvkonna konsoolidel!

Samal teemal

08.10.2020
„TEINE TASE“ | Kuidas Sten MängudeÖÖ külastajatele ruuporiga pinda käis