Varia

VIDEO | JABUR EKSPERIMENT! Mitut kartulit on vaja, et „Doomi“ jooksutada? 

Toimetas Sten Kohlmann, 14. oktoober 2020, 09:57
Foto: id Software / Bethesda
Me teame juba ammu, et 1993. aastal ilmunud üksikisikuvaates tulistamismäng „Doom“ on teos, mida on ka kõige jaburamatel platvormidel jooksma panna. Alles hiljuti olime tunnistajaks sellele, kuidas rasedustesti ekraanil kollidega võidelda sai.

Kuna ka kõige napakamad variandid on läbi proovitud, peavad inimesed uute ja huvitavate ideedega lagedale tulema. Juutuuber Equalo täpselt seda tegigi – tema eesmärgiks oli „Doomi“ mängida nõnda, et selleks vajaminev elekter oleks 100% looduslik. Täpsemalt kasutas ta kartuleid.

Jah, nagu koolist mäletame, on üks meie toidulaua sagedaimatest külalistest otsast-otsani särtsu täis!

Equalo algne plaan „Doomi“ Raspberry Pi platvormil jooksutada kukkus läbi, sest ostetud 45 kg kartuleid ei suutnud piisavalt elektrit toota. Kuus päeva hiljem otsustas mees aga TI-84 kalkulaatori kasuks ning eksperiment lõppes edukalt. „Doom“ oli pandud jooksma jabural platvormil veelgi jaburama energiaallikaga!

Millised olid aga ettevõtmise negatiivsed mõjud? Kartulid läksid nende kuue päeva jooksul hallitama ning ajasid toa halba lõhna täis. Mis veelgi hullem, Equalo sõnul ei suuda ta enam kartuleid süüa.

Samal teemal

8. oktoober 2020, 11:23
„TEINE TASE“ | Kuidas Sten MängudeÖÖ külastajatele ruuporiga pinda käis

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee