Uudised

KEHVAD LOOD: „Marvel's Avengers“ kaotab mängijaid, bossid veel muret ei tunne 

Toimetas Sten Kohlmann, 9. oktoober 2020, 15:59
Foto: Crystal Dynamics / Square Enix
Septembrikuu alguses ilmunud märulirollikas „Marvel's Avengers“ tundub juba probleemide käes vaevlevat. Mängud-kui-teenus mudelit kasutava teose kasutajanumbrid kahanevad nimelt jõudsa kiirusega.

Ka kõige tulihingelisemad fännid on hakanud mängu poolt pakutavast sisust väsima. Samuti peletavad inimesi eemale arvukad tehnilised viperused ja ühendusprobleemid. Alles hiljuti uhkustas arendaja Crystal Dynamics, et uuendusega eemaldati teosest enam kui 1000 viga.

Samal teemal

Sellest tulenevalt vahendab Steam Charts, et kasutajatenumber liigub mööda stabiilset allakäiguteed. Kõrghetkel üle 28 000 samaaegse mängija ligi meeltanud teost mängis hiljuti vaid alla 1000 inimese. Artikli kirjutamise hetkel on mängul 1185 samaaegset kasutajat.

Teose arendaja Crystal Dynamics boss Scot Amos siiski veel muret ei tunne. Kotakule antud kommentaaris avaldab mees lootust, et mängijad naasevad nende teose juurde koha, kui sinna lisatakse uut sisu. Juba järgnevate nädalate jooksul peaks „Marvel's Avengers“ saama uusi kaarte, tegelasi ja mängulaade. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee