Uudised

SAHINAD: PlayStation 5 tegelik kettaruum on oodatust väiksem? 

Toimetas Sten Kohlmann, 5. oktoober 2020 11:27
Foto: Pixabay.com
PlayStation 5 ilmumiseni on jäänud vähem kui kaks kuud, ent meil on siiani küsimusi, mis vajavad vastuseid. Tundub, et vähemalt üks küsimus sai hiljuti lahenduse, kuid see ei pruugi paljudele meeldida.

Nimelt on Sony varasemalt välja öelnud, et PlayStation 5 kettaruum on 825 GB. Tegemist on veidra numbriga, ent vähemalt seni on arvatud, et 1 TB suuruselt kettalt on operatsioonisüsteem juba maha arvatud.

Nüüd aga paljastavad ResetEra foorumi kasutajad, et tegelik vaba ruum on vaid 664 GB. See tähendab, et PlayStation 5 kettale mahuks umbes kolm „Call of Duty: Modern Warfare'i“ kõikide kellade ja viledega.

Sony on siiski öelnud, et mänge saab ka osaliselt kettale laadida, s.t. et mängija saab sellele laadida vaid mitmikmängu, jättes üksikmängu kõrvale.

Xbox Series X-i lõplikuks kettaruumiks on 802 GB. Mõlema konsooli puhul on võimalik osta (kalleid) lisaseadmeid, mis mahtu suurendavad. 

Ametlik kinnitus saab 19. novembril, kui konsool Euroopas poelettidele jõuab. Osad riigid saavad olukorraga tutvuda nädal aega varem, 12. novembril.

Samal teemal

01.10.2020
„TEINE TASE“ | Kas juust pannakse võileival kõige peale või võidutseb hoopiski vorst?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee