Uudised

Super Mario 35. sünnipäev toob endaga kaasa ka battle royale mängu 

Toimetas Sten Kohlmann, 3. september 2020 16:58
Foto: Nintendo
On aasta 2020, mis tähendab, et legendaarse mängutegelase Super Mario sünnist on möödunud 35 pikka, ent lõbusat aastat. Selle tähistamiseks kuulutas Nintendo värskelt välja terve hulga erinevaid mänge, mis tähistamiseks ära kuluvad.

Neist kentsakaim on kindlasti „Super Mario 35“, mis oma olemuselt põhimõtteliselt battle royale mäng. Teos paneb omavahel vastamisi 35 mängijat, kes kõik klassikalist „Super Mario Bros.“ tasemeid läbima hakkavad. Enda tasemes võidetud vastased saadetakse aga vastaste ekraanile.

„Super Mario 35“ jõuab Nintendo Switch Online teenusesse 1. oktoobril. Küll aga tasub märkida, et tegemist on limiteeritud väljalaskega, mis tähendab, et peale 2021. aasta märtsikuud pole mängu enam võimalik mängida.

Lisaks kuulutati välja kauaoodatud „Super Mario 3D All-Stars“ kollektsioon, mis sisaldab endas kolme klassikalist 3D platvormerit: „Super Mario 64“, „Super Mario Sunshine“ ja „Super Mario Galaxy“. Ka see kollektsioon kaob tuleva aasta märtsis müügilt. Pakett ilmub 18. septembril.


Samuti jõuavad enne tuleva aasta kevadet meieni esialgu Wii U peal ilmunud „Super Mario 3D World“, Game & Watch: Super Mario Bros. pihukonsool ning liitreaalsust ära kasutav „Mario Kart Live: Home Circuit“.

Samal teemal

03.09.2020
„TEINE TASE“ | Piinlikud kehad, piinlikud ülestunnistused

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee