Varia

Ameerika jalgpalli mäng „Madden NFL 21“ püstitas võimsa rekordi, ent kahjuks pole tegemist hea uudisega  

Toimetas Sten Kohlmann, 1. september 2020 14:46
Foto: Electronic Arts
EA iga-aastased spordimängud tekitavad harva niivõrd suurt furoori kui sel korral. Parimatel juhtudel üllatatakse mõne pisema uuendusega, halvimal ei pakuta mängijale midagi värsket ja nõutakse selle asemel mikromaksete eest raha. Tänavu aga püstitati üks äärmiselt vastuoluline rekord.

Ajaloolise tembuga sai hakkama sellesügisene Ameerika jalgpalli mäng „Madden NFL 21“. Kahjuks pole tegemist aga positiivse rekordiga. Nimelt suutis mäng endale napsata kriitikute koondhindeid koguva veebilehe Metacriticu halvima kasutajatehinnanguga teose tiitli.

Inimeste arvates pole mäng väärt isegi mitte ühte tervet punkti, kirjutamise hetkel on kasutajate skoor kõigest 0,3. Suurimateks murekohtadeks on arvukad tehnilised probleemid (mis identsed vanematest mängudest leitavatega) ning EA agressiivne mikromaksetele keskenduv strateegia. 

Ühe kasutaja sõnul „ei valmista EA pettumuste valmistamisel kunagi pettumust.“


Inimeste viha on olnud niivõrd suur, et isegi arvustuste jätmise ooteaeg pole suutnud nende viha lahutada. Juulikuus avaldas Metacritic, et kasutajad peavad esmalt (mängu ilmumiskuupäeval) 36 tundi ootama ning saavad alles siis enda hinnangu jätta.

Samal teemal

27.08.2020
„TEINE TASE“ | 31aastane mees ei saa legodest ehitamisega hakkama!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee