Varia

TREILER: „Batman: Arkham“ seeria loojate järgmine mäng võtab luubi alla ropusuise Suitsiidisalga 

Toimetas Sten Kohlmann, 24. august 2020 13:16
Foto: Rocksteady / warner Bros.
Briti mängustuudio Rocksteady ülipopulaarne „Batman: Arkham“ seeria sai lõpu juba viis aastat tagasi, kui ilmus „Arkham Knight“. Peale seda on pikalt oodatud uudiseid selle kohta, mida arendajad järgmiseks teevad.

Aastaid sahistati, et ehk luuakse videomäng, mille peaosas teine tuntud DC koomiksikangelane Superman. Tänavu avaldati, et tegelikult tuuakse meieni hoopis Suitsiidisalgal põhinev teos, mille esimene treiler hiljuti toimunud DC Fandome ülekande käigus avaldati.

Samal teemal

Siiski on ka Supermanil eesootavas mängus oma roll kanda. Nimelt selgub, et Harley Quinnist, Kapten Boomerangist, King Sharkist ja Deadshotist koosnev tiim peab rinda hakkama pistma justnimelt pimedate jõudude ohvriks langenud kangelasega. Väidetavalt leiab mängu tegevus samas universumis nagu „Batman: Arkham“ seeriagi.

„Suicide Squad: Kill the Justice League“ saab olema kolmanda isiku vaates märulimäng, mille tegevus leiab aset avatud maailmaga Metropolises (ehk Supermani kodulinnas). Teost saab koos üle võrgu mängida kuni neli inimest (mis toob meelde ühe teise superkangelastel põhineva mäng, mida me just hiljuti ise proovisime).

„Suicide Squad: Kill the Justice League“ ilmumist peame siiski veel pikalt ootama. Mäng jõuab meieni 2022. aastal ja seda nii PlayStation 5, Xbox Series X-i kui ka PC peal.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee