Varia

Uue „Call of Duty“ esimene treiler tõstatab küsimuse: „Milleks?“ 

Sten Kohlmann, 21. august 2020 11:29
Foto: Activision
Ma tean, et seda nalja on aastate jooksul juba ohtralt tehtud, ent see kehtib tänaseni. Elus on ainult kolm asja, millele saab kindel olla: surm, maksud ning fakt, et igal sügisel ilmub uus „Call of Duty“ mäng. Nii ka tänavu.

Hiljuti jõudis internetti värskeima teose esimene õrritav treiler, mis aga tõstatas küsimuse: „Milleks?“ Alternatiivselt võiks pärida ka: „Kas seda oli nüüd üldse vaja?“ Küsimus ei puuduta mänguseeriat, sest nagu juba paika sai pandud, pole seda enam võimalik peatada. Too kivi veereb ammu täiskiirusel. Ei, pean silmas hoopiski todasama treilerit.

Jah, selle ülesandeks on edasi anda infot, et saladuseloori tegelik kergitamine leiab aset 26. augustil. Turundusplaanid on ilmselgelt pikalt paigas olnud ja antud reklaam on selle pisike osa. Võttes aga arvesse, et 2020. aasta erineb oma eelkäijatest ning koroonapandeemia on absoluutselt kõikide plaanide kodaratesse suuri kaikaid visanud, oleks siin võinud ju möönduse teha. Eriti juhul, kui mängu eksistents on avalik saladus.

Jah, „Call of Dutyl“ on eos mängijaid raske üllatada, sest kuivõrd innovaatiline üks tulistamismärul ikka olla saab. Seda enam peaks aga kõrvale heitma igavad tõsielulised kaadrid ning ajaloole rõhumise. Eriti peale seda, kui mälestused USA enda sõjaroimade ümberkirjutamisest veel värskena meeles püsivad

On igati okei koheselt plahvatuslikku mängupilti ja juustust stsenaariumit tutvustada. Seda ei pea häbenema ning julgen väita, et säärase treileri puhul hakkaks paljude fännide veri soontes kiiremini voolama. Mittemidagiütlev unele suigutamine mõjub vastupidiselt. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee