Uudised

TA ON TAGASI! Dr Disrespecti uueks mitteametlikuks koduks saab esialgu YouTube 

Toimetas Sten Kohlmann, 7. august 2020 10:44
Foto: Kuvatõmmis
Tänavu juunikuus plahvatas voogedastusplatvormil Twitch.tv tõeline uudispomm. Lehekülje suurim staar, vastuoluline Dr Disrespect sai ootamatult igavese eetrikeelu. Mehele langenud karistuse põhjust aga avalikult välja ei öeldud.

Dr Disrespect, kodanikunimega Guy Beahm, oli samuti äärmiselt kidakeelne. Ainsaks temapoolseks kommentaariks sai tõdemine, et Twitch pole teda keelu põhjustest teavitanud. Mängutööstuse siseringi kuuluvad inimesed, s.h. e-spordikonsultant Rod Breslau väitsid, et tegemist polnud tühise eksimuse, vaid äärmiselt tõsise teemaga. Seetõttu ei näe ta, et Dr Disrespectil oleks enam tulevikku ei Twitchis ega ka teistel platvormidel.

Samal teemal


Kolm nädalat hiljem avaldati kaks üpriski sarnast intervjuud, milles Beahm taaskord kinnitas, et talle pole karistuse motiivi avaldatud ning sõnas, et Twitch.tv platvormile ta enam ei naase. Intervjuude ajal jäi mees samuti napisõnaliseks, keskendudes pigem enda eesootava tagasituleku väljakuulutamisele.

Toosama tagasitulek on nüüd käega katsutav. Kirjutamise hetkel on toimumas otseülekanne YouTube'i vahendusel, ent Beahm ise pole veel kaamera ette astunud. Seni 10 tundi kestnud striim sisaldab endast vaid animeeritud pilti ja taustamuusikat. Ometigi jälgib seda pea 10 000 inimest, esimestel tundidel küündis too number aga 260 000 kanti.

Breslau sõnul ei ole tegemist ametliku partnerlusega. Nii Facebook Gamingu kui ka YouTube'i allikad on väitnud, et Beahmile (vähemalt esialgu) partnerlepingut ei pakuta. Küll aga ei saa nad kätt ette panna sellele, kui striimer nende platvormi kasutada soovib.


Sellest kõigest hoolimata ootavad fännid praegu aga innukalt hetke, mil Dr Disrespect taaskord kaamera ette istub ning nende meelt lahutama hakkab. Kas mees paljastab ka tõe või jääbki tema müstiline karistus igaveseks saladuseks?

Samal teemal

06.08.2020
„TEINE TASE“ | VIDEO | Inimesed, mis teil kurat arus on?!
17.07.2020
Dr Disrespect lõpetas pika vaikusepõua, et öelda ääretult vähe
29.06.2020
Dr Disrespecti saladuslik karistus: mehe enda kommentaar ja jaburad vandenõuteooriad
27.06.2020
Dr Disrespect, üks Twitch.tv suurimaid staare, sai platvormilt igavese keelu