Varia

Legendaarne mängutööstuse ikoon Peter Moore lahkub FC Liverpooli tegevjuhi ametipositsioonilt 

Toimetas Sten Kohlmann, täna, 14:07
Foto: Vida Press
Inglismaa jalgpalliklubi FC Liverpool teatas, et nende senine tegevdirektor Peter Moore paneb augusti lõpus enda fiktiivsed putsad varna. Moore seisis klubi eesotsas viimased kolm aastat.

Moore saab järgmiseid väljakutseid kerge südamega otsima hakata. Lahkub ta ju võidu laineharjal - tänavu juunikuus kinnitas Liverpooli klubi viimaks ometi Premier League'i tiitli. Viimasest korrast oli möödunud 30 aastat.

Ka ülejäänud Moore'i aastad on möödunud edu tähe all: mullu võideti jalgpalli klubide MM, aasta varem tõsteti pea kohale UEFA Champions League'i karikas. Moore'i ameti võtab üle Billy Hogan.

Peter Moore on paljudele tuntud kui videomängutööstuse ikoon. Enne Liverpooli tulekut töötas ta 10 aastat Electronic Artsi eesotsas (firma, kelle käe all valmivad iga-aastased „FIFA“ mängud). Samuti on ta töötanud Segas ja Microsoftis.

Viimati nimetatud töökohast on tal alles ka paar mälestust. Nimelt on ta parema õla peale tätoveeritud „Halo 2“ logo ja ilmumiskuupäev, vasakul aga „Grand Theft Auto 4“ logo.

Samal teemal

23. juuli 2020, 10:22
„TEINE TASE“ | VIDEO | Allan paljastab Bill Gatesi koroonavaktsiini riukalikud plaanid

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee