Uudised

PlayStation 5 mängu „Marvel's Spider-Man: Miles Morales“ olemus on jätkuvalt liialt segane 

Toimetas Sten Kohlmann, 28. juuli 2020 14:11
Foto: Insomniac Games / Marvel
Kui PlayStation 5 peale jõudvad esimesed mängud (ning seadme meemiväärne välimus) välja kuulutati, tabas paljusid üllatus. Nimelt ilutses nimistus ka „Marvel's Spider-Man: Miles Morales“. Üllatus seisnes selles, et sarja eelmine sissekanne jõudis meieni kõigest kaks aastat tagasi. 

Esmalt eeldati, et „Miles Morales“ on järjeosa esimesele episoodile. Seejärel aga hakkasid levima segased sõnumid teose arendajatelt endilt. Fännidele jäi mulje, et tegemist on kõigest loopõhise laiendusega esimesele osale, mis samuti PS5 peale tuuakse. Seejärel räägiti eraldiseisvast mängust, mis kasutab sama kaarti, mida eelmine osa, ent mõningate uuendustega.

Kuna tegemist on ajakirjanumbriga, mille materjal pidi olema valmis juba juunikuus, võib juhtuda, et tegemist on vananenud informatsiooniga, mis põhineb eelnimetatud segadusel. Samas pole ka välistatud, et esimene osa tõepoolest paketiga kaasneb, et õigustada „Miles Moralesi“ hinnalipikut (mis hakkab ilutsema päris kenal karbil).

Kuigi mängu hind on hetkel veel saladus, on alust arvata, et PlayStation 5 (ja Xbox Series X-i) mängud hakkavad varasemast rohkem maksma. Pole teada, kas PlayStation 5 puldi uuenduslik puhumistehnoloogia on üks süüdlastest (tõenäoliselt ei ole!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee