Uudised

VIDEO | „Halo Infinite“ mängupilti tutvustav treiler valmistas inimestele suure pettumuse 

Toimetas Sten Kohlmann, 24. juuli 2020 15:11
Foto: 343 Industries / Microsoft
Hiljuti toimus Microsofti digitaalne pressikonverents, mille eesmärk tutvustada kõikvõimalikke erinevaid videomänge, mis lähitulevikus Xbox One'i, aasta lõpus ilmuvale uue generatsiooni Xbox Series X-ile või arvutile jõuavad.

Üheks oodatuimaks mänguks oli vaieldamatult „Halo Infinite“. Tegemist on pika ajaloooga seeriaga, mis nägi ilmavalgust kõige esimesel Xboxil, ehk aastal 2001. Selle aasta lõpus peaks meieni jõudma aga põhisarja kaheksas osa, mis ühtlasi juhataks sisse neljanda generatsiooni Xboxi, Series X-i. Ootused olid laes või sellele üpriski lähedal.

„Halo Infinite'i“ mängupildi treilerit ei pidanud kaua ootama, tegemist oli konverentsi avapauguga. 8minutilisest videoklipis nägime, kuidas sarja peakangelane Master Chief on naasnud Halo rõngale, et võidelda palgasõdurite rühmitusega, kes kannavad nime Pagendatud.


Ühelt poolt oli äratundmisrõõm seega üüratu. Teisalt aga hakkas paljudele silma, et teos ei vasta kvaliteedile, mida maailma võimsamaks konsooliks tituleeritud Xbox Series X võiks ja peaks võimaldama.

Paljud on fännid on oma pettumust avaldanud, pannes kahtluse alla, kas Microsoft on suuteline enda uut konsooli kellelegi maha müüma. Mitmed teised peavad visuaalset külge pigem stilistiliseks valikuks või toovad ettekäändeks põhjuse, et teos peab olema mängitav kolmel erineval platvormil, s.h. praeguse põlvkonna mängumasinal Xbox One'il.

„Halo Infinite'i“ ilmub käesoleva aasta lõpus Xbox Series X-i, Xbox One'i ja PC peale.

Samal teemal

23.06.2020
„TEINE TASE“ | VIDEO | Allan paljastab Bill Gatesi koroonavaktsiini riukalikud plaanid