Uudised

Ubisoft ei küsi PS5 ja Series X-i mängude eest rohkem raha. Sel aastal! 

Toimetas Sten Kohlmann, 23. juuli 2020, 12:10
„Watch Dogs Legion“ ilmub käesoleva aasta 19. oktoobril, uue generatsiooni mängumasinatele jõuab see aga pisut hiljem.Foto: Ubisoft
Palju hakkavad maksma videomängud PlayStation 5 ja Xbox Series X-i peal? See on küsimus, millele hetkel veel ühest vastust välja öeldud pole, ent kõik vihjed viitavad, et meid ootab ees hinnatõus.

Esimesena andis sellest mõista 2K, kes küsib oma tänavuse korvpallimängu eest praeguse põlvkonna konsoolidel 60 ning järgmise generatsiooni masinatel 70 dollarit. Nüüd on hinna teemat kommenteerinud ka Ubisoft.

Hiljuti toimunud investorite konverentsikõnes avaldas Ubisofti tegevjuht Yves Guillemot, et kompanii käesoleva aasta lõpus ilmuvate mängude („Assassin's Creed Valhalla“, „Watch Dogs Legion“) hind jääb olenemata platvormist 60 dollari peale. 

Kui mehelt küsiti, milliseks kujuneb firma hinnakiri tulevikus, tüüris Guillemot küsimusest kõrvale ning kordas, et hetkel keskendutakse ainult pühade hooajale ning sel perioodil ilmuvatele 60dollarilise hinnasildiga mängudele.

Kel meeldib aga ridade vahelt lugeda, saab üpriski hästi aru, et ka prantslased plaanivad tulevikus enda teoste eest tõenäoliselt kümneka rohkem küsida.

Samal teemal

23. juuli 2020, 10:22
„TEINE TASE“ | VIDEO | Allan paljastab Bill Gatesi koroonavaktsiini riukalikud plaanid

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee