Varia

VIDEO | PlayStation 5 puldile saab sõna otseses mõttes elu sisse puhuda 

Toimetas Sten Kohlmann, 21. juuli 2020 15:53
Foto: Kuvatõmmis
Te olete seda juba korduvalt kuulnud – käesoleva aasta lõpus jõuavad meieni uue põlvkonna mängukonsoolid. Infot nende kohta jagatakse aga jätkuvalt tükkide haaval. Viimaseks selliseks näiteks on video, kus tuntud videomänguajakirjanik ja telenägu Geoff Keighley tutvustas PlayStation 5 pulti.

Poole tunni jooksul võrdleb Keighley DualSense'i praeguse mängumasina PlayStation 4 juhtpuldi DualShock 4-ga, katsetab uue puldi haptilist tagasisidet ning kiidab selle sisse ehitatud kõlarit. Lisaks näitab ta, kuidas DualSense'ile elu sisse puhuda, seda sõna kõige otsesemas mõttes.

Samuti saime teada, et iga PlayStation 5 konsooliga tuleb kaasa ka mäng „Astro's Playroom“. Tegemist on pisikese elamusega, mis aitab kasutajatele tutvustada DualSense'i kõiki erinevaid omadusi ja võimalusi.

Puldi proovimisele järgnes lühike intervjuu PlayStationi turundusjuhi Eric Lempeliga, kes muuseas andis lootust, et tulevikus võime seadmest näha ka muid värvikombinatsioone. Küll aga ei avaldatud, millal algab konsooli eeltellimine.

Samal teemal

16.07.2020
„TEINE TASE“ | VIDEO | Aegade kõige ebaausam viktoriin

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee