Varia

VIDEO | Selle mängu treiler oli niivõrd piinlik, et väljaandja käitub nagu seda poleks olemas 

Toimetas Sten Kohlmann, 20. juuli 2020 15:30
Foto: Kuvatõmmis
Voogedastusplatvormid on meeletult populaarsed, seega miks mitte striimimise teemal mõni videomäng valmis vorpida? Just sarnase mõtte peale tuli Ühendkuningriikide mängude väljaandja Wales Interactive, kelle käe all valmib põnevik „Gamer Girl“.

Tundub, et vahel aga võiksid mõned ideed justnimelt ideedeks jäädagi. „Gamer Girli“ esimene treiler osutus niivõrd vastuoluliseks, et praegusel hetkel on õhus,. kas teos kunagi ilmumiseni jõuabki.

Moderaatori abi tuleb kasuks, kuna neiut jälgib ka salapärane tegelane. Mängija eesmärgiks saab seega neiu elu päästmine ja müsteeriumi lahendamine.

Vastukaja osutus arendajate jaoks aga ootamatult negatiivseks. Heideti ette muidugi kehva näitlemist ning naeruväärset presentatsiooni, kuid ka üleüldist judisemapanevat õhustikku ja temaatikat. Mõne jaoks osutus ka ajastus problemaatiliseks, on ju populaarse voogedastusplatvormi Twitch.tv (nüüdseks endised) staarid viimasel ajal kimpus olnud erinevate skandaalidega, mis puudutavad seksuaalset ahistamist.

Igatahes on Wales Intercative ühtäkki otsustanud teeselda, et nad pole mängu kunagi välja kuulutanud. Teose treiler eemaldati YouTube'ist (vähemalt ametlikelt kanalitelt), mängu välja kuulutav blogipostitus on arendaja kodulehelt kadunud ning pressimaterjal Google Drive'ist eemaldatud.

„Gamer Girl“ pidi esialgu meieni jõudma septembrikuus. Nüüd on kahtluse all, kas see kunagi ilmavalgust näeb. Kui arendajad selle eksistentsi veel tunnistasid, väideti, et mängu valmimiseks kulus neli aastat ning suheldi mitme naissoost striimeriga, et sisu piisavalt tõetruu oleks.

Samal teemal

16.07.2020
„TEINE TASE“ | VIDEO | Aegade kõige ebaausam viktoriin