Uudised

PIINLIK! Amazoni loodud videomäng „Crucible“ on 2020. aasta kõige suurem ämbrisse astumine 

Toimetas Sten Kohlmann, 1. juuli 2020 10:35
Foto: Relentless Studios / Amazon Games
Võiks ju eeldada, et üks maailma võimsamatest kompaniidest on edukas iga asjas, milles kätt proovib. Seetõttu on pisut üllatav, et Amazoni valvsa pilgu all valminud arvutimäng „Crucible“ on kõike muud kui õnnestumine.

Mitmikmängule rõhuv teos jõudis avalikkuse ette maikuu lõpus, ent seda panid tähele vaid vähesed. Kuigi üldiselt mäng toimis, oli tegemist pigem standardse ning pisut klišeelise elamusega. Seetõttu jäid tulemata ka loodetud suured mängijatenumbrid.

Samal teemal

Kõrgeimaks mängijatearvuks jäi pisut üle 10 000 samaaegse mängija, mida ühe eduka mitmikmängu jaoks on siiski üpriski vähe. Sellest tulenevalt (kuigi teose loojad väitsid ise, et arendusportsessi algse plaani tulemusena) nopiti mängust välja 2/3 mängulaadidest. Alles jäi vaid üks.

Kärpest pole möödas isegi mitte tervet kuud, ent „Crucible“ on taaskord uudiskünnist ületamas. Kahjuks on ka sel korral toon pigem nukker ja isegi pisut jabur. Nimelt andis arendaja teada, et mäng astub arendusprotsessis sammu tagasi ning siseneb suletud beetasse. Olgu öeldud, et tavaliselt leiavad suletud beeta perioodid aset enne mängu ilmumist.

Praeguste mängijate jaoks midagi väga ei muutu. Uued huvilised peavad end mängu kodulehel kirja panema ja lootma jääma, et nad saavad suletud beetasse kutse. Algne arendusplaan jääb samuti samaks.

Küll aga ei muuda see fakti, et Amazoni „Crucible“ on üks paras õnnetusehunnik.

Samal teemal

25.05.2020
„TEINE TASE“ | VIDEO | Achievement'id – mõttetu rämps või hoopiski lisaväärtus mängule?
08.05.2020
JUBA HÄDA MAJAS? Amazoni vastilmunud „Crucible“ elimineeris 2/3 oma mängulaadidest