Uudised

SAHINAD: Ubisoft kuulutab peagi välja enda tasuta battle royale mängu 

Toimetas Sten Kohlmann, 29. juuni 2020 17:51
„Hyper scape'i “väidetav kuvatõmmis Foto: Ubisoft
„Fortnite“. „PlayerUnknown's Battlegrounds“. „Call of Duty: Warzone“. „Apex Legends“. Erinevatest battle royale mängudest koosnev nimekiri on pikk ja lai, ent ometigi leiavad mitmed mängukompaniid, et too nimistu ei ole piisavalt pikk ja lai. Nii näikse arvavat ka Ubisoft.

E-spordikonsultandi ja muidu teadjamehe Rod Breslau sõnul on Ubisoft valmistumas juulikuus toimuvaks Ubisoft Forward digimessiks, mille raames on plaan turule tuua nende versioon battle royale mängust. Teose nimeks saab „Hyper Scape“.

Breslau sõnul on tegemist üksikisikuvaates teosega, mis leiab aset futuristlikus virtuaalmaailmas. Mäng peaks jõudma nii PC kui ka konsoolide peale. Konsooliversioonide ilmumine peaks aset leidma hiljem, koos nendega jõuab teosesse ka võimalus ristvõrgus mängida. 

Üks oluline element, millele Ubisoft kuuldavasti rõhku paneb, on suhtlus Twitch.tv kasutajatega. Nimelt on Prantsuse mängukompanii Amazonile kuuluva voogedastusplatvormiga käed löönud ning selle tulemusena on erinevate striimide jälgijatel võimalus mängus toimuvat otseselt mõjutada.


Ubisoft Forward leiab aset 12. juulil. Väidetakse, et samal üritusel kuulutatakse välja ka järgmine „Far Cry 6“ mäng.

Samal teemal

25.05.2020
„TEINE TASE“ | VIDEO | Achievement'id – mõttetu rämps või hoopiski lisaväärtus mängule?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee