Varia

Õnnetu ajalooga „Dead Island 2“ viis aastat vana prototüüp jõudis mängijate näppude vahele 

Toimetas Sten Kohlmann, 8. juuni 2020 10:50
Foto: Deep Silver
Tee „Dead Island 2“ valmimiseni on olnud enam kui konarlik. Esmakordselt 2014. aastal välja kuulutatud zombimäng on mitmel korral välja vahetanud arendajad, samuti kannab ta õlgadel seeria keskpärasuse mainet.

Nüüd on internet enda küüned taha saanud teose esimese arendaja Yager poolt loodud prototüübile. Kuigi tegemist oli alles arengufaasis oleva mänguga, on allolevates videotes üllataval kombel palju sisu. Näha võib nii erinevaid relvi, võitlusmehaanikaid kui ka tegelase oskuste arendamist.

Yageri ja sarja väljaandja Deep Silveri omavahelised suhted jahenesid 2015. aasta suvel, kui teatati, et kahe osapoole teed lähevad lahku. 2016. aasta kevadel võttis ohjad üle Sumo Digital, ent vaid mullu kuulutati, et teose valmimise eesotsa on asetatud (keskpärase) tulistamismängu „Homefront: The Revolution“ looja. 

Koch Media (Deep Silveri omanik) ninamees Klemens Kundratitz väidab, et „Dead Island 2“ ja kogu seeria üldiselt on nende jaoks väga tähtis ning mäng jõuab kindlasti ühel heal päeval ka poelettidele. 

Samal teemal

04.06.2020
„TEINE TASE“ | Maailm põleb, videomängud võivad oodata

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee