Uudised

Tundub, et võltslootus „GTA 6“ varajasest ilmumisest on tagasi menüüs, poisid! 

Toimetas Sten Kohlmann, 28. mai 2020 14:36
Stseen filmist „Sõrmuste isand“. Uruk-haid on parasjagu ühe väiksema orki eluküünla kustutanud ning kamba ninamees kuulutab seepeale, et liha on taaskord menüüs.Foto: Kuvatõmmis
27. märtsil kirjutasime sellest, kuidas Take Two majandusdokumentidest leiduvad reklaamikulude prognoosid viitavad „GTA 6“ ilmumiskuupäevale. Suured summad olid planeeritud 2023. aasta peale, mis andis mõista, et turule jõuab midagi suurt ja tähtsat.

Nüüd on Take Two situatsiooni ka ise kommenteerinud. Nende sõnul ei saa kõrge summa (89 miljonit dollarit) ja „GTA 6“ ilmumise vahele võrdusmärki joonistada. Nimelt on kõnealused summad planeeritud vaid kolmanda osapoole mängude reklaamimiseks. See tähendaks, et Take Two alla kuuluv Rockstar Games ning nende looming tolle rahaga kokku ei puutu.

Samas, kui võtta Take Two sõnu absoluutse tõena, võib ridade vahelt välja lugeda asjaolu, et „GTA 6“ ilmumisaken võib jääda veelgi kaugemasse tulevikku. Kui varasemalt on sarnane olukord aset leidnud (s.t. majandusdokumentide lekkimine ning nendes leiduva suure reklaamisumma ilmnemine), viitas see korrektselt suurteose „Red Dead Redemption 2“ ilmumisele.

Sellest tulenevalt saame eeldada, et „GTA 6“ reklaamisumma oleks võrdväärselt suur. Kui uurida lähemalt aga Take Two dokumente, milles tuuakse välja vaid viie järgneva aasta prognoosid, tekib küsimus, et kas tõesti plaanitakse järgmise „Grand Theft Auto“ promomisele vähem kulutada? 

Alati eksisteerib ka võimalus, et Take Two kommentaar on lihtlabane vale ning dokumentides märgitud summa on mõeldud justnimelt „GTA 6“ tarbeks. Selguse toob tõenäoliselt vaid aeg.

Samal teemal

28.05.2020
„TEINE TASE“ | VIDEO | Koroonakriisi järjekordne ohver