Uudised

LÕPUKS OMETI! PlayStation 5 esmaesitlus võib aset leida juba järgmisel nädalal 

Toimetas Sten Kohlmann, 28. mai 2020 09:09
PlayStation 5 pult DualSenseFoto: Sony
Kui Microsoft avaldas juba möödunud aasta lõpus, milline nende uue generatsiooni konsool Xbox Series X välja nägema hakkab, siis Sony on PlayStation 5 kiivalt vaka all hoidnud. Seni oleme näinud vaid uut pulti. Tundub, et ootamine saab aga peagi lõpu.

Bloombergi ajakirjanike sõnul toimub PlayStation 5 esmaesitlus juba järgmisel nädalal. Esialgseks kuupäevaks on märgitud 3. juuni, mis pole koroonaviiruse jätkuvate mõjutuste tõttu siiski veel kivisse raiutud.

Eelnimetatud kuupäeval ei avaldada aga täit tõde. Nimelt on Sony planeerinud järgnevatekski nädalateks ja kuudeks erinevaid presentatsioone. Näiteks ei pruugi me kohe teada saada, kas kuulujutud vastavad tõele, et uue seadme poes saab kõiki mänge kohe proovida.

Alles hiljuti räägiti sellest, kuidas 4. juuni võib olla kuupäev, mil esitletakse PlayStation 5 peale jõudvaid mänge. Ei ole teada, kas mängudest räägitakse nüüd hoopiski 3. kuupäeval või lükkub too esitlus edasi. Kas nende seas on ka „Horizon Zero Dawn 2“ ja „Watch Dogs Legion“? Kas mõni uus mäng suudab juba küündida selle tasemeni, mida võimaldab uus Unreal Engine 5 mängumootor?

Nii PlayStation 5 kui ka Xbox Series X peaksid ilmuma millalgi selle aasta lõpus. Osad allikad väidavad, et Sony mängumasin võib meieni jõuda juba oktoobrikuus. Olgu kuidas on, ent tuleb arvestada, et esialgu jõuab turule limiteeritud kogus konsoole.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee