Uudised

Uues kuues „Mafia“ ilmub augustikuus, „Mafia II“ ja „III“ on saadaval juba täna 

Toimetas Sten Kohlmann, 19. mai 2020, 20:00
Foto: Hangar 13 / 2K Games
Möödunud nädalal kirjutasime, kuidas äkitselt aktiveerunud Twitteri konto andis märku „Mafia“ mänguseeria uuest tulemisest. Vaid paari päeva pärast jõudis meieni uudis, et peagi jõuab meieni terve triloogia. Nüüd on jagatud täpsemaid detaile.

Kõige mahlasemaks ladvaõunaks on kindlasti teade, et esimene „Mafia“ saab totaalse uuenduskuuri. Hangar 13 poolt loodud „Mafia III“ mängumootorile üles ehitatud uusversioon sisaldab värskeid narratiivijuppe ning ennenägematuid taustalugusid. Samuti ootavad mängijaid ees uued missioonid, ülesanded ja vahevideod.

Fantastilise ilmega „Mafia: Definitive Edition“ räägib loo taksojuhist Tommy Angelost ning tema tõusust allmaailma tippu. Teos ilmub käesoleva aasta 28. augustil PlayStation 4, Xbox One'i ja PC peale. Arvutil ilmub mäng esmalt Steamis, hiljem jõuab see ka Epic Gamesi poodi.

Rohkem lubatakse mängu näidata suvise PC Gaming Show raames, mille digitaalne ülekanne toimub 6. juunil.


Mängu on võimalik soetada kas eraldi või osana „Mafia: Trilogy“ nime kandva paketist. Selle alla kuuluvad veel ka „Mafia II: Definitive Edition“ ning „Mafia III: Definitive Edition“. Mõlemad on parendatud graafikaga versioonid, mis sisaldavad ka kõiki lisapakke. Samuti saab nii teist kui ka kolmandat osa juba täna, 19. mail osta.

Kõik, kes juba omavad „Mafia II“ Steamis ja/või „Mafia III“ PC, PlayStation 4 või Xbox One'i peal, saavad rahulikumalt hingata. Nende mängud uuendatakse automaatselt „Definitive Edition“ staatusesse. See tähendab, et uuendatud graafika ja lisapakkide eest pole vaja eraldi raha välja käia.

Samal teemal

14. mai 2020, 15:51
„TEINE TASE“ | VIDEO | Nostalgilised mälestused esimesest PlayStationist
13. mai 2020, 18:13
Mitte üks, mitte kaks, vaid kolm! Kõik „Mafia“ mängud tulevad uuesti

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee