Uudised

Kõik märgid viitavad sellele, et batte royale mäng „Apex Legends“ jõuab peagi Steami 

Toimetas Sten Kohlmann, 19. mai 2020 16:54
Viienda hooaja algusega jõudis mängu ka uus tegelane, Loba.Foto: Respawn Entertainment / Electronic Arts
Respawn Entertainmenti mullune battle royale mäng „Apex Legends“ ei pruugi olla samades kõrgustes, kus see oli möödunud aasta alguses. Sellest hoolimata on tegemist populaarse teosega, mis võib peagi uuele platvormile jõuda.

Arvutimängurid peavad praegu „Apex Legendsi“ mängimiseks kasutama Electronic Artsi enda käivitajat, Origini. Kui aga uskuda mängu koodis leiduvad elemente, võib teos juba üsna pea ka Steami jõuda.

Nimelt on koodis sobrajad leidnud relvakaunistuse, millel on kujutatud Valve'i poolt arendatud mõistatusmängu „Portal 2“ ühte tegelast. Täpsemalt on kaunistusel kujutatud tehisintellekti Gladost, kes parasjagu kartuli (jah, päriselt!) sees lõksus.


Ametlikku kuupäeva pole praegu veel kumbagi osapoole suust kuulda olnud. Siiski ei tohiks kõnealune sümbioos tulla üllatusena. EA ja Steam soojendasid suhteid möödunud aasta sügisel, kui Valve'i platvormile jõudis seiklusmäng „Star Wars Jedi: Fallen Order“. Toona lubati, et sellele järgneb aja jooksul veel mõnigi tuntud EA frantsiis.

„Apex Legendsis“ algas hiljuti uus, viies hooaeg. See tõi endaga kaasa muudatused King's Canyon kaardil, uue tegelase Loba ning muudatusi erinevate karakterite ja relvade juures.

Samal teemal

14.04.2020
„TEINE TASE“ | VIDEO | Nostalgilised mälestused esimesest PlayStationist

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee