Uudised

„Valorant“, veel ilmumata mäng, vaevleb juba petturite küüsis 

Toimetas Sten Kohlmann, 14. mai 2020, 12:50
Foto: Riot Games
Ülipopulaarse MOBA mängu „League of Legends“ looja Riot Gamesi esimene katsetus luua üksikisikuvaates tulistamismärulit on juba praegu üpriski edukaks osutunud. Hetkel suletud beetas olev „Valorant“ on positiivselt vastu võetud. Nagu aga iga populaarse mänguga, on ka see ligi meelitanud ohtralt pettureid.

Stuudio petuvastaste süsteemide insener Phillip Koskinas andis Twitteri vahendusel teada, et mängust on eemaldatud 8873 inimest, kes üritasid ebaausatel teedel võidumaitse suhu saada. Mees ei avaldanud, milliseid meetmeid kasutusele võeti (kas tegemist riistavarapõhise bänniga ning kas petistel on teoreetiline võimalus end mängu tagasi nihverdada), ent garanteeris, et tavapäraseid lihtsaid meetmeid ei kasutatud.


„Valorantis“ kasutusel olev petuvastane süsteem Vanguard on varasemalt ka kriitika osaliseks saanud. Algselt töötas süsteem mängijate arvutis isegi siis, kui kasutaja „Valoranti“ ei mänginud, hiljem lisati võimalus Vanguard muul ajal välja lülitada. Osad kasutajad andsid aga teada, et süsteemi tõttu kuumenevad nende arvuti komponendid üle.

„Valorant“ on taktikaline tulistamismäng, mis asetab vastamisi kaks 5-liikmelist meeskonda. Teos peaks ametlikult ilmuma millalgi 2020. aasta suvel ning see saab olema täiesti tasuta.

Samal teemal

14. mai 2020, 15:51
„TEINE TASE“ | VIDEO | Nostalgilised mälestused esimesest PlayStationist
9. aprill 2020, 15:21
Riot Gamesi uus tulistamismärul „Valorant“ sai hetkega Twitchi üheks populaarseimaks mänguks
2. märts 2020, 11:16
VÄRISE, „CS:GO“! Riot Gamesi tulistamismäng sai nime ja suvise ilmumiskuupäeva

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee