Uudised

SAHINAD: töös on „Diablo 2“ uusversioon ning see võib ilmuda juba sel aastal 

Toimetas Sten Kohlmann, 12. mai 2020, 13:58
Foto: Activision Blizzard
Blizzardi märulirollikate seeria „Diablo“ teine osa on vaieldamatult sarja populaarseim. Võib juhtuda, et teose fännidel on peagi põhjust rõõmustamiseks. Nimelt liiguvad ringi jutud, et kompanii teeb tihedat tööd mängu uusversiooni kallal.

Prantsuse väljaandele Actugaming teadaolevalt on valmimisel projekt, m is kannab nime „Diablo 2 Resurrected“ ning võib kõige varasemalt ilmuda juba käesoleva aasta viimases veerandis. Uusversiooni eest vastutab Vicarious Visions – Activisioni stuudio, mille viimaste aastate suurimateks töödeks platvormimängude kollektsioon „Crash Bandicoot N. Sane Trilogy“ ning üksikisikuvaates tulistamismängu „Destiny 2“ PC-versioon.

Uusversioon pole ainus „Diablo“, mis valmimas. Mullu kuulutati Blizzconil välja seeria neljas osa, samuti avalikustati „Overwatch 2“. Toona oli üldine arvamus see, et tegemist oli katsega leevendada pahameelt, mille põhjustajaks Hearthstone Grandmasters turniiril aset leidnud poliitiline protest ning sellele järgnenud karistused.

Originaalne „Diablo 2“ ilmus 2000. aasta 29. juunil. 20. sünnipäev tunduks seega ideaalne aeg, et uusversioon välja kuulutada.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee