Varia

VIDEO | Maailma parima „CS:GO“ mängija „S1mple“ aju töötab teistest kõrgemal tasemel 

Toimetas Sten Kohlmann, 29. aprill 2020 10:41
Foto: Kuvatõmmis (https://www.youtube.com/channel/UCSCoziKHqjqbox3Fv3Pb4BA)
Oleksandr „s1mple“ Kostylievit peetakse maailma parimaks „Counter-Strike: Global Offensive“ mängijaks. Ühes oma hiljutises striimis tõestas noor ukrainlane, et nimetus on auga välja teenitud.

Natus Vincere ridadesse kuuluv noormees oli koos oma paarilisega sattunud Mirage'i kaardil täbarasse olukorda. Neid oli vaid kaks, ent vastaste leeris oli tervelt neli sõdurit. S1mple ja tema lahingpartner olid B punkti juures lõksus ning abivahenditega oli kitsas käes.

Pomm oli S1mple'i käes, ent tal polnud võimalust liikuda. Tema lahingpartneril oli viis B puntki jõuda, ent puudus viis, kuidas pomm enda kätte saada. Sel hetkel märkas S1mple maas lebavat tossugranaati ning hammasrattad ta peas hakkasid liikuma. 

Järgmisel hetkel tulistas S1mple granaati, mis seinapõrkega tema sõbrani lendas. Sõber viskas tossugranaadi S1mple'i ette ning pomm vahetas omanikku. Selle asemel, et põgeneda, peitus S1mple end aga tossu sisse ja laskis vastastel mööduda. Seejärel hiilis ta neile seljataha ning koos sõbraga nopiti kõik vaenlased maha.

Samal teemal

23.04.2020
„TEINE TASE“ | Kes kiusab, see armastab!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee